Kėblių g. 1c, Bridai, Šiaulių raj.

Tekstilinės etiketės

Tekstilinės etiketės – tai dažniausiai tekstilės pramonėje naudojamos etiketės, kuriose nurodoma gaminio priežiūros informacija. Žinoma, tekstilinės etiketės gali būti pritaikomos ir įvairiose kitose srityse, pvz.: dovanų vyniojimo juostelė, informacinis lapelis su instrukcijomis, etiketė prie tinklinio daržovių maišo ir daug kitų.

Gaminame spalvotas ir vienspalves tekstilines etiketes

Etiketes gaminame spausdindami termotransferiniu arba fleksografiniu būdu. Termotransferiniu būdų spausdiname vienspalves etiketes, taip pat tai pats pigiausias būdas kai reikia nedidelio kiekio etikečių.

Fleksografiniu būdų spausdiname spalvotas etiketes, taip kai reikalingas didelis etikečių skaičius. Spausdindami šiuo būdu naudojame modernią 4 + 1 spalvų (4 spalvos vienoje pusėje + 1 kitoje pusėje) spaudos mašiną sukonstruotą būtent tekstilinių etikečių gamybai. Taip pat naudojame specialius, tekstilinėms etiketėms skirtus dažus, kurie specialių priedų pagalba nenusiplauna. Šis spausdinimo būdas yra unikalus ir tuo, kad leidžia spausdinti ant tokių medžiagų kaip medvlinės ar lino juostelių.

Etiketes galime sukarpyti ir sulankstyti

Turime įsigyję itin modernią karpymo ir lankstymo mašiną karpančią įprastiniu ir karštu būdu, kuomet užlydomi etiketės kraštai. Mūsų karpymo mašina turi unikalų lankstymo priedą leidžiantį etiketes lankstyti net 7 skirtingais būdais. Galime karpyti ir lankstyti iki 100 mm pločio etiketes.

Populiariausios medžiagos iš kurių gaminamos tekstilinės etiketės:

 • Nailonas;
 • Satinas;
 • Tyvek;
 • Poliesteris;
 • Medvilnė…

Susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@zivilika.lt arba skambinkite +37041522202

Susisiekite

  ×

  Contact us

   ×

   Свяжитесь с нами

    ×